ERA-2VEB8871X
MFR.Part #
ERA-2VEB8871X
JLCPCB Part #
C1861793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS