ERA-2VEB7502X
MFR.Part #
ERA-2VEB7502X
JLCPCB Part #
C6034185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS