ERA-2VEB4700X
MFR.Part #
ERA-2VEB4700X
JLCPCB Part #
C4258236
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS