ERA-2VEB3832X
MFR.Part #
ERA-2VEB3832X
JLCPCB Part #
C20014231
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS