ERA-2VEB3652X
MFR.Part #
ERA-2VEB3652X
JLCPCB Part #
C20014230
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS