ERA-2VEB3242X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VEB3242X
JLCPCB Part #
C20014224
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS