ERA-2VEB1912X
MFR.Part #
ERA-2VEB1912X
JLCPCB Part #
C6944471
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS