ERA-2VEB1651X
MFR.Part #
ERA-2VEB1651X
JLCPCB Part #
C1861548
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS