ERA-2VEB1400X
MFR.Part #
ERA-2VEB1400X
JLCPCB Part #
C4329655
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS