ERA-2VEB1210X
MFR.Part #
ERA-2VEB1210X
JLCPCB Part #
C4318003
Description
-55℃~+155℃ 100mW 121Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS