ERA-2VEB1022X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VEB1022X
JLCPCB Part #
C20014188
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS