ERA-2ARC6651X
MFR.Part #
ERA-2ARC6651X
JLCPCB Part #
C2081099
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS