ERA-2ARC5620X
MFR.Part #
ERA-2ARC5620X
JLCPCB Part #
C2092901
Description
-55℃~+155℃ 50V 562Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS