ERA-2ARC4532X
MFR.Part #
ERA-2ARC4532X
JLCPCB Part #
C4266832
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS