ERA-2ARC3091X
MFR.Part #
ERA-2ARC3091X
JLCPCB Part #
C4215771
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS