ERA-2ARC2612X
MFR.Part #
ERA-2ARC2612X
JLCPCB Part #
C3932755
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS