ERA-2ARC1782X
MFR.Part #
ERA-2ARC1782X
JLCPCB Part #
C3923527
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS