ERA-2ARB9761X
MFR.Part #
ERA-2ARB9761X
JLCPCB Part #
C2081697
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS