ERA-2ARB9310X
MFR.Part #
ERA-2ARB9310X
JLCPCB Part #
C4339447
Description
-55℃~+155℃ 63mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS