ERA-2ARB78R7X
MFR.Part #
ERA-2ARB78R7X
JLCPCB Part #
C1720895
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS