ERA-2ARB62R0X
MFR.Part #
ERA-2ARB62R0X
JLCPCB Part #
C4356457
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS