ERA-2ARB5360X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2ARB5360X
JLCPCB Part #
C4205660
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS