ERA-2ARB4421X
MFR.Part #
ERA-2ARB4421X
JLCPCB Part #
C2089776
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS