ERA-2ARB391X
MFR.Part #
ERA-2ARB391X
JLCPCB Part #
C2090081
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS