ERA-2ARB3831X
MFR.Part #
ERA-2ARB3831X
JLCPCB Part #
C2089804
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS