ERA-2ARB362X
MFR.Part #
ERA-2ARB362X
JLCPCB Part #
C4167753
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS