ERA-2ARB3400X
MFR.Part #
ERA-2ARB3400X
JLCPCB Part #
C4084106
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS