ERA-2ARB3242X
MFR.Part #
ERA-2ARB3242X
JLCPCB Part #
C2089799
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS