ERA-2ARB3240X
MFR.Part #
ERA-2ARB3240X
JLCPCB Part #
C2093646
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS