ERA-2ARB3161X
MFR.Part #
ERA-2ARB3161X
JLCPCB Part #
C4340226
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS