ERA-2ARB2700X
MFR.Part #
ERA-2ARB2700X
JLCPCB Part #
C4265886
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS