ERA-2ARB2490X
MFR.Part #
ERA-2ARB2490X
JLCPCB Part #
C2089971
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS