ERA-2ARB2211X
MFR.Part #
ERA-2ARB2211X
JLCPCB Part #
C3970100
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS