ERA-2ARB1870X
MFR.Part #
ERA-2ARB1870X
JLCPCB Part #
C4158255
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS