ERA-2ARB1742X
MFR.Part #
ERA-2ARB1742X
JLCPCB Part #
C4213122
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS