ERA-2ARB1471X
MFR.Part #
ERA-2ARB1471X
JLCPCB Part #
C4325190
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS