ERA-2ARB1400X
MFR.Part #
ERA-2ARB1400X
JLCPCB Part #
C1722148
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS