ERA-2ARB133X
MFR.Part #
ERA-2ARB133X
JLCPCB Part #
C4070356
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS