ERA-2ARB1302X
MFR.Part #
ERA-2ARB1302X
JLCPCB Part #
C1717972
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS