ERA-2ARB1151X
MFR.Part #
ERA-2ARB1151X
JLCPCB Part #
C3918124
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS