ERA-2ARB1100X
MFR.Part #
ERA-2ARB1100X
JLCPCB Part #
C4277406
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS