ERA-2APB4641X
MFR.Part #
ERA-2APB4641X
JLCPCB Part #
C2089707
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS