ERA-2APB1051X
MFR.Part #
ERA-2APB1051X
JLCPCB Part #
C4126194
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS