ERA-2AKD30R1X
MFR.Part #
ERA-2AKD30R1X
JLCPCB Part #
C20014173
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS