ERA-2AKD22R1X
MFR.Part #
ERA-2AKD22R1X
JLCPCB Part #
C20014160
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS