ERA-2AED9761X
MFR.Part #
ERA-2AED9761X
JLCPCB Part #
C20014154
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS