ERA-2AED9311X
MFR.Part #
ERA-2AED9311X
JLCPCB Part #
C20014146
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS