ERA-2AED8450X
MFR.Part #
ERA-2AED8450X
JLCPCB Part #
C20014129
Description
-55℃~+155℃ 63mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS