ERA-2AED750X
MFR.Part #
ERA-2AED750X
JLCPCB Part #
C2086830
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS