ERA-2AED5761X
MFR.Part #
ERA-2AED5761X
JLCPCB Part #
C20013815
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS